Донецька область, Першотравневий район

У Краматорську відбудеться засідання Комітету ВРУ з питань прав людини

Дата: 22.10.2019 08:08

23 жовтня 2019 року о 9:30 у Краматорську  відбудеться розширене засідання Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин з питань моніторингу дотримання прав громадян України, які проживають в районі проведення Операції об’єднаних сил та на тимчасово окупованих територіях у Донецькій, Луганській областях з метою визначення першочергових законодавчих ініціатив у зазначеній сфері. Голова  Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції  - народний депутат Дмитро Лубінець.

Участь у заході візьмуть керівництво Донецької обласної державної адміністрації, Ради Європи, заступник та радник Міністра з питань ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, а також інші представники вищих органів виконавчої влади.

Місце проведення: м. Краматорськ, вул. К. Гампера, 1, «Авангард-хол»

Запрошуємо представників ЗМІ та просимо пройти акредитацію до 15:00 години 22.10.2019. Контактна особа – головний спеціаліст відділу пресслужби Світлана Петряєва, 095 838 19 61.