Мангушський район, Донецька область

Служба у справах дітей інформує:

Переглядів: 13

З метою виявлення порушень прав дітей, здійснення їх соціального та правового захисту, створення належних умов для повноцінного життя, їх фізичного і розумового розвитку, поліпшення існуючих та вишукання нових форм соціальної підтримки дітей, службою у справах дітей спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представником Мангушського ВП Центрального ВП ГУНП в Донецькій області, 21.10.2019 року був проведений рейд “Діти вулиці” на території Мангушської селищної ради.

Під час рейду були відвідані діти, які опинилися у складних життєвих обставинах. Всього відвідано 4 дитини цієї категорії. З батьками проведені профілактичні бесіди, роз’яснені статті закону щодо відповідальності батьків за виховання, навчання та утримання дітей в належних умовах. За результатами рейду були складені відповідні акти обстеження житлово-побутових умов дітей та 1 протокол про притягнення матері до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.