A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Оперативна нарада в райдержадміністрації

Дата: 21.10.2019 11:22
Кількість переглядів: 88

Оперативна нарада в райдержадміністрації

 

21 жовтня  в. о. голови Мангушської райдержадміністрації Володимир Дорогань провів оперативну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ району. У нараді взяв участь голова районної ради Володимир Топузов.

 

Перш ніж розпочати нараду, Володимир Дорогань та Володимир Топузов щиро привітали з Ювілеєм редактора районної газети «Сельская Новь» Наталію Нілаєву.

На нараді були обговорені  актуальні питання щодо надання субсидій та пільг населенню району, фінансової дисципліни, надзвичайних ситуацій, виконання Програми економічного та соціального розвитку району за 9 місяців 2019 року, організації проведення районних заходів до Дня визволення України від фашистських загарбників тощо.

Крім того, в.о. голови райдержадміністрації підведені підсумки проведених заходів на минулому тижні  та проаналізовано  виконання протокольних доручень, наданих на минулих оперативних нарадах. Також були доведені заплановані заходи на робочий тиждень з встановленням термінів  та відповідальних  посадових осіб зі їх виконання« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора