Донецька область, Першотравневий район

Конкурс малюнка

Дата: 17.10.2019 16:48

З метою привернення уваги до питання влаштування на виховання в сім’ї громадян України дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу) було проведено всеукраїнську акцію “Усиновлення – це любов назавжди”, в рамках цієї акції службою у справах дітей спільно з відділом освіти та відділом культури та туризму райдержадміністрації було оголошено та проведено серед дітей начальної ланки загальноосвітніх шкіл району конкурс малюнка на тему: “Кожній дитині-щасливу родину”.

Всього у конкурсі взяли участь 87 дітей. За результатами конкурсу були виділені переможці конкурсу:

ІІІ місце – Мердова Софія, учениця 2- б класу Ялтинської ЗОШ №2;

ІІ місце –  Денисова Катерина, учениця 4 класу Мангушської ЗОШ №1;

І місце - Гайтан Єва, учениця 4 – б класу Мангушської ЗОШ №2.

Переможці конкурсу отримали подарунки.

Окремо виділена робота учениці 4 класу Ялтинської ЗОШ №2 – Якіної Ірини, яка за свої старання отримає спец-приз.

Всі діти, які взяли участь у конкурсі будуть заохочені солодкими подарунками.