Тренінг з основ бізнес-планування - перший крок до власного підприємництва

Дата: 17.10.2019 13:58

16 жовтня фахівці Мангушського районного центру зайнятості провели щотижневий тренінг з основ бізнес-планування в рамках функціонування центрів розвитку підприємництва (консалтингових центрів) у Мангушському РЦЗ. Даний тренінг було розроблено при співпраці з грантовою програмою USAID«Конкурентоспроможна економіка України», у рамках її проекту «Економічна підтримка Східної України», що надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам передусім у Донецькій та Луганській областях, проте він також активно працюватиме над зміцненням економічних зв’язків цих регіонів з іншими областями України.

У заході взяли участь   безробітні громадяни та  підприємці, а також соціальні партнери центру зайнятості.

Учасникам тренінгу інформація подавалась із застосуванням психологічних ігор, практичних вправ, схематичних стендів.

Під час проведення тренінгу були опрацьовані питання щодо відкриття власної справи, оподаткування, створення нових робочих місць, умови участі у діючих грантових проектах. Бажаючі мали можливість отримати індивідуальні консультації та відповіді на всі свої запитання.