Пізнавали та практикували на тренінгу з бізнес-планування в Мангушському районному центрі зайнятості

Дата: 17.10.2019 13:57

В  Консалтинговому центрі  Мангушського районного центру зайнятості 16 жовтня відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування.

В ньому взяли участь роботодавці і безробітні, які планують відкрити власну.

«Бути підприємцем непросто.  Сподіваємось, що за нашою допомогою ви відкриєте для себе нові можливості підприємницької діяльності»,- зауважила директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна.
Під час заходу майбутні та діючі підприємці отримувалиі відповіді на питання пов’язані з податками від співробітника Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяни Бібєрдієвої. Координатор консалтингового центру Ірина Соловйова надала безробітним інформаційну допомогу у складанні бізнес-плану. Досвідом співпраці зі службою зайнятості поділились успішні  підприємці.