Донецька область, Першотравневий район

Нарада з питань фінансової підтримки громадських об’єднань ветеранів

Дата: 16.10.2019 08:37

15 жовтня 2019 року в. о. голови райдержадміністрації Дорогань В. І. очолив нараду стосовно надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів за кошти районного бюджету у 2020 році.

В нараді взяли участь: в. о. голови районної ради Олефір С. В., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Аврамов С. І., начальник фінансового управління райдержадміністрації Аниченко О. В., голова районної ветеранської організації Чернікова Л.Я.

В ході засідання були розглянуті наступні постанови Кабінету Міністрів України: від 12.10.2011 р. № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка», від 14.02.2018 р. № 156 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів».

За результатами засідання були прийняті відповідні рішення та надані доручення.