Мангушський район, Донецька область

Оперативна нарада в райдержадміністрації

Переглядів: 20

15 жовтня в. о. голови Мангушської райдержадміністрації Володимир Дорогань провів оперативну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ району.
У нараді взяла участь в.о. голови районної ради Світлана Олефір

На нараді були обговорені актуальні питання щодо початку опалювального сезону в районі, призначення пільг та субсидій населенню, фінансової дисципліни, надзвичайних ситуацій, виконання Програми економічного та соціального розвитку району за 9 місяців 2019 року, організації та проведення районних заходів до Дня працівника соціальної сфери тощо.

Крім того, в.о. голови райдержадміністрації були підведені підсумки заходів, які відбулися на минулому тижні, проаналізовано виконання протокольних доручень, наданих на минулих оперативних нарадах. Також до присутніх доведені заплановані заходи на робочий тиждень з встановленням термінів та відповідальних посадових осіб за їх виконання.