Мангушський район, Донецька область

Переглядів: 33

Конкурсною комісією Мангушської районної державної адміністрації 15 жовтня 2019 року було проведено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби.

Конкурс проводився на заміщення вакантних посад головного спеціаліста-юрисконсульта юридичного сектору райдержадміністрації та головного спеціаліста сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації.

Для участі у конкурсі було допущено двох конкурсантів.
Комісією, на чолі з начальником відділу управління персоналом та з питань організаційної і контрольної роботи райдержадміністрації Нікольченко І.М., були чітко дотримані всі вимоги Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».
За результатами тестування Національного агентства України з питань державної служби та співбесіди кандидат на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-юрисконсульта юридичного сектору райдержадміністрації успішно пройшов конкурсний відбір та рекомендований конкурсною комісією керівнику апарату райдержадміністрації для призначення.
Конкурс проведений з метою залучення на державну службу висококваліфікованих спеціалістів.