Мангушський район, Донецька область

Святкові заходи до Дня Захисника України

Переглядів: 13

До Дня Захисника України, з метою національно-патріотичного виховання шкільної молоді відділом освіти райдержадміністрації спільно з Першотравневим районним військоматом проведено ряд святкових заходів. Найяскравішим серед яких стала спартакіада з військово-прикладних видів спорту між збірною учнів 9-11 класів шкіл Мангушського району та командою особового складу військового комісаріату.

Захід пройшов 10 жовтня 2019 року на території Мангушської ЗОШ № 1, на якому з вітальним словом до всіх присутніх звернулися в.о. голови Мангушської райдержадміністрації Володимир Дорогань, голова Мангушської районної ради Володимир Топузов та начальник відділу освіти райдержадміністрації Надія Терентьєва.
Команди змагалися у спритності, силі, швидкості та витривалості.

Майбутні захисники України не поступалися військовим. Україна має гідних синів. Протягом спортивного заходу всі учасники та глядачі мали можливість поласувати польовою кашею.
Дякуємо військовим за небайдуже ставлення до виховання підростаючого покоління.