Урочистий захід та святковий концерт, знагоди знаменних дат

Дата: 11.10.2019 15:14

В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі.
14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а віднедавна й День захисника України
.

З цієї нагоди 11 жовтня 2019 року, в глядацькій залі Мангушського районного Будинку культури відбувся урочистий захід та святковий концерт, знагоди знаменних дат. На урочистому святі були присутні воїни різних поколінь: ветерани Другої світової війни, учасники АТО, воїни-афганці, військовослужбовці, керівництво району, учнівська молодь та громадськість.
Зі святковою промовою до присутніх звернулися в.о голови Мангушської райдержадміністрації Володимир Дорогань та в.о голови Мангушської районної ради Світлана Олефір. Керівники району вкотре подякувли нашим захисникам за їхню мужність та героїзм, які вони проявляють захищаючи незалежність та цілісність нашої держави. Військовослужбовці гідно продовжують традиції попередніх поколінь, і наразі несуть благородну місію, стоять на захисті свого народу та своєї рідної землі.
З нагоди свята за високий професіоналізм та наполегливість, за гідне виконання свого військового і громадського обов’язку, за захист суверенітету і територіальної цілісності держави військовослужбовці були нагороджені грамотами районної державної адміністрації та районної ради.
Хвилиною тиші усі присутні вшанували загиблих захисників України усіх поколінь.
Чудовим подарунком для присутніх в залі став святковий концерт. Кожен народ оспівує свою землю, захищає і славить свою країну. Зі сцени звучало чимало пісень про мужність, відвагу та любов до рідної України, багато українських танців подаровано нашим захисникам.
Нехай на нашій землі одвічно шануються розум і великі справи, а наші захисники будуть поруч з нами і завжди повертаються до дому живими.