A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Більше 20 безробітних отримали направлення на постійне працевлаштування під час проведення ярмарку вакансій та послуг Мангушського районного центру зайнятості

Дата: 15.10.2019 10:08
Кількість переглядів: 78

11 жовтня Мангушським районним центром зайнятості був проведений ярмарок вакансій та послуг центру зайнятості. Учасниками ярмарку стали представники 6 роботодавців, які запропонували близько 30 вакансій у галузях сільського господарства,  торгівлі, освіти та ін.  В роботі ярмарку приймали участь представники: Ялтинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Портовської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Бердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мелекінської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ФОП Паша Д.Д., НПП «Меотида» та ін. На ярмарку були представлені вакансії: кочегарів-випалювачів, фахівця з рекреації, інспектора з охорони природно-заповідного фонду, операторів котельні, тощо.


«Головним завданням  ярмарку вважаємо сприяння ефективній та швидкій зайнятості населення, в тому числі шляхом впровадження новітніх технологій: відеовакансій, відеорезюме та відеопрезентацій», - зауважила директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна , відкриваючи захід. 
В ході ярмарку представники підприємств проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, зацікавлювали  їх умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами і гарантували достойний  рівень заробітної плати. Фахівцями  центру зайнятості були створені всі умови для того, щоб роботодавці та безробітні мали можливість поспілкуватися та задовольнити свої потреби.
Загалом ярмарок відвідали понад 40 шукаючих роботу безробітних громадян. Всі вони мали можливість провести співбесіду з представниками роботодавців щодо подальшого працевлаштування. Але чимало роботодавців використовують у підборі персоналу конкурсний відбір, тобто буде ще одна зустріч з кандидатами на працевлаштування, але вже безпосередньо на виробництві, де вони пройдуть співбесіду з керівниками підприємства. 
За попередніми даними запрошення на співбесіду під час  ярмарку отримали 30 осіб, 15 безробітних направлені на профнавчання на замовлення роботодавця на вакантні посади кочегарів-випалювачів та операторів котельні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора