Мангушський район, Донецька область

Переглядів: 37

Сьогодні відділом містобудування, архітектури та з питань житлово-комунального господарства Мангушської райдержадміністрації проведено семінар-навчання у режимі відео-конференції по підвищенню енергоефективності бюджетних установ району відповідно до стандарту ISO 50001:2011 в рамках Проекту ПРООН-ГЕФ «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО».

На заході були присутні представники бюджетних організацій освіти, культури, охорони здоров’я. Мета семінару - підвищення компетенції фахівців бюджетних організацій з питань енергоефективності та створення і впровадження інструментів енергомоніторингу для оптимізації використання енергоресурсів. За підсумками надані доручення представника установ зареєструватись в Автоматизованій системі енергомоніторингу АІС Енергосервіс та впроваджувати енергоменеджмент у своїх бюджетних організаціях.