Донецька область, Першотравневий район

ІІ міжнародний форум "Кібербезпека. Захисти свій бізнес!"

Дата: 02.10.2019 09:29

Відділ економіки Мангушської РДА повідомляє, що 16 жовтня 2019 року в м. Києві відбудеться ключова подія в сфері кіберзахисту – ІІ міжнародний форум «Кібербезпека. Захисти свій бізнес!». Форум відбудеться за підтримки Ради Національної безпеки та оборони України. Організатори Форуму – торгово-промислова палата України та державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Метою Форуму є обговорення поточного стану в сфері кіберзахисту в Україні, обговорення ефективних механізмів захисту, представлення кроків із створення Національної екосистеми кібербезпеки. Доповідачами Форуму стануть понад 30 профільних експертів з державних установ та бізнесу з України, США, Німеччини та Ізраїлю. Очікується понад 300 представників центральних та місцевих органів влади, державних підприємств і установ, освітніх закладів, бізнесу з усіх регіонів України та інших країн.

В рамках Форуму відбудеться спеціалізована виставка «Кібербезпека» за участю державних і приватних компаній, які представляють свої розробки в сфері кібербезпеки та захисту. Участь у Форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

У разі виникнення бажання взяти участь у Форумі, просимо звертатися до відділу економіки райдержадміністрації за телефоном (06297)2-43-62.