A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Всеукраїнський молодіжний форум сім’ї в селі Урзуф

Дата: 30.09.2019 14:52
Кількість переглядів: 104

27-29 вересня  у с. Урзуф, Мангушського району, Донецької області проходив Всеукраїнський молодіжний форум сім’ї «Щаслива родина- міцна Україна». Мета проведення заходу -  формування внутрішньої культури взаємин у сім’ї та соціальному середовищі, репродуктивного здоров’я молоді, популяризація серед молоді знань з безпеки життєдіяльності.

Програма форуму була насиченою: для учасників заходу проводились майстер-класи щодо ефективного виховання дітей у сприятливому соціальному середовищі; проведення презентаційних сесій на теми сучасних сімейних цінностей; обмін досвідом та представлення кращих практик у проведенні інформаційно-просвітницьких заходів.

В заході взяли участь представники молодіжного центру Мангушського району «Молодіжне сузір’я», центру соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді, районного центру зайнятості.

З інформацією про готовність допомогти кожному обрати той напрямок підприємницької діяльності, який відповідав би власним потребам та потребам держави, допомогу у працевлаштуванні ознайомила присутніх профконсультант  Мангушського районного центру зайнятості Ірина Соловйова. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора