Донецька область, Першотравневий район

27 вересня представники Мангушського районного центру зайнятості відвідали ТОВ «Форіца», яке займається виробництвом м’ясних продуктів, з метою налагодження результативної співпраці.

Дата: 30.09.2019 13:08

Фахівці цікавились реальним актуальним станом справ, проблемами, що виникають в процесі добору кадрів, планами на майбутнє.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мангушського районного центру зайнятості Ольга Застєнкіна розповіла про інноваційні підходи в роботі служби зайнятості. Вона надала інформацію про послуги служби зайнятості, зокрема, компенсацію витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та компенсацію єдиного внеску на працевлаштування соціально незахищених верст населення.

Також, всіх присутніх було запрошено на тренінг з кадрового менеджменту, надано інформацію про можливість стажування на підприємстві.