26 вересня представники Мангушського районного центру зайнятості відвідали ТОВ «Сатурн», яке займається виробництвом хліба та хлібобулочних виробів, з метою налагодження результативної співпраці.

Дата: 27.09.2019 11:36

Фахівці цікавились реальним актуальним станом справ, проблемами, що виникають в процесі добору кадрів, планами на майбутнє.

Заступник директора Мангушського районного центру зайнятості Ольга Джеломанова розповіла про інноваційні підходи в роботі служби зайнятості. Вона надала інформацію про послуги служби зайнятості, зокрема, компенсацію витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та компенсацію єдиного внеску на працевлаштування соціально незахищених верст населення.

Також, всіх присутніх було запрошено на тренінг з кадрового менеджменту, надано інформацію про можливість стажування на підприємстві.