Донецька область, Першотравневий район

Від ідеї до успіху

Дата: 27.09.2019 11:14

В  Консалтинговому центрі Мангушського районного центру зайнятості  25 вересня відбувся   тренінг щодо основ бізнес-планування. «Бути підприємцем не просто. Відомо, що кожна людина прагне до успіху. Проте далеко не кожному вдається досягти бажаної мети в бізнесі. Сьогодні служба зайнятості готова допомогти кожному обрати той напрямок підприємницької діяльності, який відповідав би власним потребам та потребам громади району», – зазначила директор Мангушського районного  центру зайнятості Надія Тєрьошкіна.

Під час заходу майбутні та діючі підприємці отримувалиі відповіді на питання пов’язані з податками від співробітника Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяни Бібєрдієвої. Координатор консалтингового центру Ірина Соловйова надала безробітним інформаційну допомогу у складанні бізнес-плану. Досвідом співпраці зі службою зайнятості поділились успішні  підприємці .