Мангушський район, Донецька область

Одним із принципів роботи служби зайнятості зі сприяння у працевлаштуванні шукачам роботи є активізація зусиль безробітного на забезпечення власної зайнятості та влаштування свого життя. Однією із форм активної підтримки безробітних є залучення до пі

Переглядів: 31

Однією із форм активної підтримки безробітних є залучення до підприємницької діяльності.

Тому, з метою надання всебічної підтримки підприємницьких ініціатив населення, 20 вересня в Мангушському районному центрі зайнятості відбувся  ярмарковий день «Майстерня успіху», на який було запрошено 10 діючих успішних підприємців з числа колишніх безробітних, які, започаткувавши власну справу за підтримки служби зайнятості, демонстрували свою продукцію та ділились власним досвідом із запрошеними безробітними та пошукачами роботи.

Завжди цікаво отримувати інформацію з перших рук, тому сьогодні було запрошено колишніх безробітних, а нині успішних підприємців, які розповіли, як за підтримки служби зайнятості започаткували власну справу. Демонстрували свої вироби та ділилися власним досвідом з присутніми.

Багатопитань, які поставили присутні, були про головні засади, на якіслідзвернутиувагу при розробцібізнес–плану. Підприємці  акцентувалиувагу на якіснійпідготовцісамефінансового плану – адже в ньомувизначається потреба у інвестиціях, передбачаютьсяджерелафінансування, розраховується строк за який проект окупиться, складаєтьсяграфікдосягнення точки беззбитковості. Багатопитань, які поставили присутні, були про саму процедуру захистубізнес–плану. Коженз присутніх отримав відповідь на своє запитання, а ця зустріч дала свої плоди длямотивувації та стимулюваннярозвиткубізнес–ідеї, тому з впевненістюможнасказати, щоце допоможе і іншомупідприємцю, якийлишепочинає свою діяльність.

Взагалімолодихпідприємцівпотрібно максимально стимулювати, боцерозвитоксвогорегіону, новіробочімісця, реалізаціяцікавихідей, і, як наслідок — розвитоксуспільства в цілому. А нам це зараз дужепотрібно.

Тому підтримка та стимулювання активного розвиткувласнихідей, проектів —  ценайменше, що ми можемозробити для молодихпідприємців та для тих, хто тільки шукає себе.