Донецька область, Першотравневий район

До уваги пільговиків району

Дата: 25.09.2019 15:07

Управління соціального захисту населення Мангушської райдержадміністрації інформує пільговиків району, що  в Україні з 01 жовтня 2019 року почнеться монетизація пільг на житлово – комунальні послуги. Порядок надання пільг на оплату житлово – комунальних послуг у грошовій формі затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 (далі Порядок).

Згідно даного Порядку паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі: готівкова та безготівкова. Надання пільг у безготівковій формі буде проходити в автоматичному режимі всім пільговикам за прикладом надання субсидії в безготівковій формі через установу ПАТ «Державний ощадний банк України». Механізм безготівкової форми надання пільг розроблено для зручності тих пільговиків, які звикли до раніш встановленого алгоритму розрахунків з підприємствами – виконавцями комунальних послуг. Готівкова форма надання пільг розроблена для тих пільговиків, хто бажає отримувати  монетизовані пільги готівкою. Для цього треба відкрити рахунок в АТ «Ощадбанк» та надати до управління соціального захисту населення реквізити відкритого рахунку та заяву про виплату пільг готівкою.

Пільговики, яким надається  пільга  у грошовій  формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично  спожитої  послуги з урахуванням  суми пільги, виплаченої таким пільговикам на рахунки виконавців комунальних послуг або готівкою.

За більш детальною інформацією треба звертатись за телефонами 2-37-79, 2-43-69 0961891868  або за адресою управління соціального захисту населення Мангушської РДА: смт Мангуш, вул. Поштова, 65