Мангушський район, Донецька область

Засідання комісій щодо додержання мінімальних гарантій в оплаті праці

Переглядів: 145

25 вересня  2019 року  в. о.  голови райдержадміністрації, Володимир Дорогань очолив спільне засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Мангушського району та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

У засіданні   взяли участь: члени районної комісії, фізичні особи-підприємці, які мають заборгованість зі сплати ЄСВ та заслухані страхувальникі з ознаками використання праці неоформлених трудових відносин.

Згідно порядку денного розглянуті питання додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, стан погашення заборгованості по бюджетним надходженням до Мангушської ОДПІ та бюджету Пенсійного фонду.

За результатами наради надані відповідні протокольні доручення та визначені терміни їх виконання