Донецька область, Першотравневий район

Конкурс малих бізнес-грантів

Дата: 23.09.2019 13:35

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької області, та в районах Запорізької областей уздовж узбережжя Азовського моря.

Метою програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону. Загальна сума грантового пулу, який буде розподілено протягом 2019-2020 років складає 2,48 млн. євро. Максимальна сума одного гранту: до 6,500 євро в гривневому еквіваленті.

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу Мангушського району взяти участь у конкурсі малих бізнес-грантів.

Програма бізнес грантів

Відділ економіки РДА 2-43-62