Мангушський район, Донецька область

Актуальні питання обговорені на засіданні колегії райдержадміністрації

Переглядів: 44

23 вересня 2019 року в.о. голови райдержадміністрації Володимир Дорогань провів засідання колегії райдержадміністрації  за участю в.о.  голови районної ради Світлани Олефір, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району.

На розгляд засідання  колегії райдержадміністрації були винесені  наступні питання:

1.  Про хід виконання підготовки об'єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

2.  Про взаємодію райдержадміністрації з Мангушським РВ ГУМВС України у Донецькій області у сфері забезпечення норм Конституції і законів України, забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян

Після розгляду зазначених питань були прийняті відповідні рішення із доповненнями та зауваженнями. Також, обговорені проблемні питання сільських, селищних рад.  Окремі питання взяті на контроль.