Мангушський район, Донецька область

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує:

Переглядів: 24

21 серпня 2019 року прийнято постанову № 768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року № 115», якою затверджено Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів у новій редакції. У зв’язку з цим звертаємо увагу на наступні зміни.

1. Повідомна реєстрація проводиться з метою оприлюднення інформації   про укладання угод (договорів), внесення до них змін і доповнень .
  2. На повідомну реєстрацію Сторони угоди (договору) подають реєструючому органу примірник угоди (договору) разом із додатками та супровідним листом у вигляді:

- оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками;

-  або у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами;

- або у вигляді електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

3. Під час повідомної реєстрації реєструючий орган вносить відповідний запис до реєстру галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них.

4. Реєструючий орган не може відмовляти у повідомній реєстрації угоди (договору), повертати на доопрацювання, витребовувати додаткові документи та встановлювати вимоги до оформлення угод (договорів).

5. Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів із дня, наступного після надходження угоди (договору) до реєструючого органу.

6. Не пізніше наступного робочого дня після реєстрації угоди (договору) реєструючий орган письмово інформує про це суб’єкта, який подав на реєстрацію угоду (договір).

7. Реєструючий орган оприлюднює на власному офіційному веб-сайті та щомісяця оновлює реєстр галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них, їх текст, рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).

У разі подання сторонами угоди переліку підприємств, установ, організацій, для яких є обов’язковими її положення, такий перелік оприлюднюється на офіційному веб-сайті реєструючого органу разом з текстом угоди.

Текст договору, змін і доповнень до нього оприлюднюється, за винятком інформації, доступ до якої обмежено сторонами відповідно до закону або за їх рішенням.

8. Копіювання та опублікування тексту угоди (договору), змін і доповнень до неї (нього) здійснюються разом з інформацією про повідомну реєстрацію, а також рекомендаціями реєструючого органу щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).

9. Примірник угоди (договору), поданий на повідомну реєстрацію в паперовій або електронній формі, зберігається в реєструючому органі до заміни новою угодою (договором).

{Порядок в редакції Постанови КМ № 768 від 21.08.2019}