Донецька область, Першотравневий район

Дата: 19.09.2019 16:00

19 вересня 2019 року в с. Покровське фахівці Мангушського районного центру зайнятості провели День відкритих дверей на виробництві  у переможця Програми «Український донецький куркуль» 2018 року фізичної особи-підприємця Олександри Кривої, яка займається виготовленням енергодров.

Участь у заході взяли фізична особа-підприємець, представники Мангушського районного центру зайнятості та шукачі роботи.

Захід почався з презентації підприємства, під час якої Олександра Крива ознайомила шукачів роботи з актуальними вакансіями, умовами праці, специфікою роботи та основними вимогами до претендентів.

Безробітні особисто пройшли співбесіду з підприємцем та отримали вичерпні відповіді на запитання. За результатами заходу троє безробітних були запрошені на детальну співбесіду. Наприкінці заходу спеціалісти центру зайнятості і роботодавець запланували кроки подальшої співпраці.