За ініціативи сектору пробації проведено робочу зустріч з Мангушським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

Дата: 19.09.2019 11:22

19 вересня була проведена робоча зустріч з представником органу виконавчої влади з Мангушським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області щодо виконання адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.

Під час зустрічі були обговорені проблемні питання про накладення адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт на померлих осіб, осіб, які не перебувають за місцем проживання тривалий час, осіб, які знаходяться за кордоном, а також відносно осіб, які офіційно працевлаштовані.

Мангушський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області