Рятівники Ялтинської рятувальній станції отримали ключі від нового, сучасного й потужного катеру

Дата: 17.09.2019 12:31

Сьогодні до Мангушського району завітав заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін та вручив начальнику рятувальної станції №7 комунальної спеціалізованої аварійно-рятувальної служби Сергію Борушу ключі від нового, сучасного й потужного катеру.

На церемоній вручення були присутні в.о голови Мангушської райдержадміністрації Галина Мурза, голова Ялтинської селищної ради Дмитро Мінаєв та рятівники Ялтинської рятувальній станції.

Поважні гості привітали рятівників з професійним святом, побажали їм міцного здоров, невичерпаної енергій та успіхів у важливий, небезпечній і відповідальній професій.