Донецька область, Першотравневий район

Підведені підсумки оздоровлення та відпочинку дітей району влітку 2019 рок

Дата: 18.09.2019 15:19

18 вересня 2019 року відбулось засідання районної міжвідомчої комісії з питань оздоровлення та відпочинку дітей під головуванням заступника голови райдержадміністрації, голови комісії Галини Мурзи, в якій взяли участь в.о. голови районної ради Світлана Олефір, відділи райдержадміністрації, керівники структурних  підрозділів райдержадміністрації та організацій.

На засіданні обговорено ряд питань:  про роботу пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням   дітей; про санітарне та епідемічне забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей в районі; основних вимог щодо безпеки харчування  та перебування дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку; результати роботи  Мангушського ВП ЦВП ГУНП в Донецькій області та  медичних установ району. Присутнім були надані відповідні протокольні доручення у межах їх компетенції.

Оздоровча кампанія триває.