Мангушський район, Донецька область

Проведено засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району

Переглядів: 35

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що 12 вересня 2019 року виконуючий обов’язки голови Мангушської районної державної адміністрації Володимир Дорогань провів засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району.

В засіданні робочої групи взяла участь спеціаліст з мобілізації громад Програми з відновлення та розбудови миру ПРООН Наталія Красківська.
Згідно порядку денногобули розглянуті наступні питання:
- звіт керівництва поліції з забезпечення безпеки в Мангушському районі за 8 місяців 2019 року;
- презентація та пріоритизація міні – ініціатив від громадських організацій Мангушського району у напрямку громадської безпеки та соціальної згуртованості;
- презентація фестивалю “З країни в Україну”.

Ініціативними групами та представниками громадських організацій району було презентовано 12 міні-проектів, з яких два відібрані для фінансування за рахунок коштів Програми ООН із відновлення та розбудови миру, а саме:
- міні-проект «У своєму житті ви не самотні»спільної ініціативної групи громадської організації учасників АТО в Мангушському районі та представників батьківського комітету Урзуфської школи;
-міні-проект «Лазурне узбережжя для всіх» (облаштування громадського пляжу с. Юр’ївка), поданого ініціативною групою мешканців с. Юр’ївка.