Донецька область, Першотравневий район

Сприяємо розвитку підприємництва в Мангушському районі

Дата: 12.09.2019 09:00

В  Консалтинговому центрі Мангушського районного центру зайнятості  11 вересня відбувся  тренінг щодо основ бізнес-планування.
Сьогодні служба зайнятості готова допомогти кожному обрати той напрямок підприємницької діяльності, який відповідав би власним потребам та потребам громади району.

Саме  завдяки тренінговій формі проведення даного заходу, учасники не тільки отримують інформацію щодо основ започаткування та ведення бізнесу, а мають змогу «побудувати»  власну бізнес-концепцію у практичних вправах та завданнях. Таким чином тренінгова форма роботи дає зрозуміти ресурси особистості, її спроможність започаткування та вдалого ведення власного бізнесу.
На тренінгу всі присутні отримали вичерпну інформацію щодо успішного бізнес-планування, дізналися про основні вимоги, нюанси складання бізнес-планів, відтворили модель ведення підприємництва за допомогою психологічних ігор. Фахівці Мангушського районного центру зайнятості розповіли майбутнім та діючим підприємцям про можливість використання  сучасних інтерактивних форм роботи, таких як відео-резюме, відео-вакансії, онлайн-співбесіди з роботодавцями, безкоштовне дистанційне навчання на онлайн-курсах з використанням сучасних платформ, інтерактивні додатки QR-коди і «Центр Розвитку Підприємництва».