Мангушський район, Донецька область

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації та звіті зі стратегічної екологічної оцінки

Переглядів: 18

Детальний  план  території  для  будівництва  і  експлуатації  «Сонячної  електростанції» на  земельних  ділянках  державної  власності на  території  Комишуватської  сільської ради  (за межами населеного пункту) Мангушського  району  Донецької  області.

Мета, склад та зміст детального плану території.  Проект детального плану території розроблений з метою визначення функціонального призначення та параметрів використання окремої земельної ділянки за межами населених пунктів для будівництва та експлуатації породного відвалу, визначенні всіх планувальних обмежень, використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами та отриманні правовстановлюючих документів на земельну ділянку. Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації території та визначені основні принципи планування та використання території.

У звіті зі стратегічної екологічної оцінки здійснено оцінку впливу відбудівництва та експлуатації сонячної електростанції (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров'я та добробут населення (небезпека для здоров'я населення, соціально- економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

Основні техніко-економічні показники.

Назвапоказників

Одиницявиміру

Існуючий  стан

Проектнерішення

Територія в межах проекту у тому числі:

60,00 / 100

- територіяспеціальногопризначення

55,40 / 92,3

2,00 / 3,3

- територіязеленихнасадженьспецпризначення

1,00 / 1,7

1,80 / 3,0

- територіясільськогосподарького призначення

3,6 / 6,0

3,60 / 6,0

- територіяжитлової та громадської забудови

га / %

1,60 / 2,7

- територіяінженерноїінфраструктури, у тому числі:

територіясонячноїелектростанції

га / %

51,00 / 85,0

Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення.

Замовник –Мангушська районна державна адміністрація.

Розробник – ТОВ «ГІС ІНЖИНІРІНГ»

Підстава розроблення - Розпорядження Голови районної державної адміністрації від 02.07.2019 № 206/7-19 про розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва  і  експлуатації  «Сонячної  електростанції» на  земельних  ділянках  державної  власності на  території  Комишуватської  сільської ради  (за межами населеного пункту) Мангушського  району  Донецької  області.

Інформація про місце і строки ознайомлення - з проектом детального плану території та звітом із стратегічної екологічної оцінки можна ознайомитисяз 06.09.2019 по 06.10.2019 за адресою: 87420, Донецька обл., Мангушський район, село Комишувате, вул. Львівська, 6або на сайті mangushska-rda.gov.ua.

Інформація про посадову особу  відповідальну за організацію розгляду пропозицій – Голова Комишуватськоїсільської ради Берднік Є.В.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій – пропозиції до проекту приймаються в строк з 06.09.2019 по 06.10.2019.

Пропозиції потрібно подавати у письмовому вигляді із зазначенням П.І.Б, місця проживання, особистого підпису, повинні містити обґрунтування відповідно до вимог законодавства, будівельних норм державних стандартів і правил.

Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань – 08.10.2019 о 11.00 приміщення будинку культури, с. Комишувате, вул. Центральна, 24.

Інформація стосовно запланованих заходів знаходиться за адресою: 87420, Донецька обл., Мангушський район, село Комишувате, вул. Львівська, 6 або на сайті mangushska-rda.gov.ua.