Мангушський район, Донецька область

Тренінг з підготовки проектів

Переглядів: 40

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру 04-05 вересня 2019 року в смт. Мангуш проведено дводенний навчальний тренінг "Громадська освіта: базовий тренінг для безпечної згуртованої громади. Проектний менеджмент".

Мета - ознайомлення з механізмами реалізації ініціатив в громаді, а також з формами об’єднання громадян та їх функціями, формування розуміння щодо проектного підходу до реалізації ініціатив, відпрацювання навичок підготовки проектної пропозиції в учасників тренінгу.

Відкрила тренінг спеціаліст з мобілізації громад Програми з відновлення та розбудови миру ПРООН  Красківська Наталія.

Модераторами виступили тренери Регіонального центру навчання та розвитку - Бараболя Катерина, Алтунян Андрій.