Мангушський район, Донецька область

Засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району

Переглядів: 71

12 вересня 2019 року о 10-00 у  приміщенні  Мангушської школи мистецтв (смт. Мангуш, проспект Миру, 60) відбудеться засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району.

Запрошуємо  членів робочої групи, представників громадськості, державних установ, органів місцевого самоврядування, активних мешканців району долучитися до заходу.

В порядку денному:

•  звіт керівництва поліції з забезпечення безпеки в Мангушському районі  за 8 місяців 2019 року;

• презентація та пріоритизація міні – ініціатив від ГО  Мангушського району  у  напрямку  громадської безпеки та соціальної згуртованості;

• презентація фестивалю “З країни в Україну”.

Всіх бажаючих запрошуємо долучитися до спільної справи з пошуку скоординованих рішень по створенню безпечного середовища у нашому районі.

Відділ економіки райдержадміністрації