Донецька область, Першотравневий район

В Мангушському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройшов захід на тему «В сім’ї без насильства»

Дата: 06.09.2019 11:40

05 вересня в приміщенні Мангушського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для жінок, які перебувають на обліку Мангущського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області, був проведений соціально-виховний захід на тему «В сім’ї без насильства».

Під час заходу практичний психолог Олена Мурза розповіла жінкам про поняття, види насильства та причини, які можуть призвести до такого насильства. Також про те, що в Україні 07.12.2017 року вступив в закону силу Закон України «Про попередження насильства в сім’ї», згідно якого у разі вчинення насильства в сім’ї або загрози його вчинення до особи можуть бути застосовані такі заходи, як: адміністративна, цивільно-правова та кримінальна відповідальність.

Мета цього заходу донести до жінок, що будь-які умисні дії фізичного, психологічного, економічного чи сексуального спрямування одного члена сім’ї  по відношенню до іншого члена сім’ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи членів їх сім’ї як людини та громадянина, і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров’ю, буде нести за собою покарання, а також, що  успішність профілактики насильства в сім’ї залежить лише від ступеня усвідомлення               громадян даної проблеми та її наслідків.

По закінченню заходу жінкам було запропоновано висловити свою думку за даною темою, а також їм було показаний соціальний відеоролик під назвою «В сім’ї без насильства».

Денис Головатий,

Мангушський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області