Донецька область, Першотравневий район

Сприяємо розвитку підприємництва в Мангушському районі

Дата: 05.09.2019 13:42

З метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи ценру розвитку підприємництва (консалтингового простору) 04 вересня Мангушський районний центр зайнятості провів черговий тренінг щодо основ бізнес – планування.

У заході взяли участь   безробітні громадяни та підприємці, а також, такі соціальні партнери центру зайнятості як: головний державний інспектор Мангуської ОДПІ Тетяна Бібердієва та  начальник відділу економіки РДА Віра Смолій.

Заступник директора районного центру зайнятості Ольга Джеломанова ознайомила майбутніх підприємців зі станом ринку праці Мангушського району та можливості отримання компенсації єдиного соціального внеску у разі створення нових робочих місць, в тому числі підприємцями, які організували власну справу за сприяння державної служби  зайнятості.

На тренінгу всі присутні отримали вичерпну інформацію щодо успішного бізнес-планування, дізналися про основні вимоги та нюанси складання бізнес-планів. Окрім того, учасники заходу мали змогу отримати відповіді на запитання стосовно участі у грантових проектах.Усі бажаючі відкрити власну справу або розширити вже існуючий бізнес з цікавістю поспілкуватися з запрошеними фахівцями, ставили запитання докваліфікованих спеціалістів відповідних галузей для успішного ведення підприємницької діяльності.