Служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації інформує

Дата: 03.09.2019 09:01

Усе найкраще, що є на землі, починається з сім’ї. Ефективність виховання дітей у сім’ї залежить від її непорушного авторитету, подружній вірності, любові до дітей і відданості обов’язку їх виховання, материнському покликанні жінки, піднесенні ролі батьків у створені та захисті домашнього вогнища, забезпеченні на їх прикладі моральної підготовки молоді до подружнього життя.

Сім’я та сімейні цінності відіграють основну роль у вихованні і становленні дитини. До сімейних цінностей в першу чергу відносяться любов, взаєморозуміння, підтримка та повага один до одного. Завдання батьків — створити навколо малюка атмосферу любові і тепла і закласти в основу його майбутнього життя максимум корисного, світлого і доброго.

З метою соціального та правового захисту дітей, створення належних умов для повноцінного життя, їх фізичного і розумового розвитку, поліпшення існуючих та вишукання нових форм соціальної підтримки дітей, службою у справах дітей Мангушської райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 02 вересня 2019 року був проведений рейд “ Сім’я” на території Комишуватської сільської ради.

З батьками проведені профілактичні бесіди, роз’яснені  статті закону щодо відповідальності батьків за виховання, навчання  та утримання дітей в належних умовах. За результатами рейду були складені відповідні акти обстеження житлово-побутових умов дітей.