З новим навчальним роком

Дата: 02.09.2019 14:16

2 вересня в усіх школах району розпочалась низка урочистих заходів, присвячених початку нового навчального року та свята Дня знань. До відзначення цієї події  долучились спеціалісти районного центру зайнятості

Фахівці служби зайнятості відвідали урочисті ленійки Мангушської ЗОШ №1 та Мангушської ЗОШ №2, на яких надали школярам та їхнім батькам інформаційні матеріали, які містять опис сучасних сервісів служби зайнятості; нагадали про можливість отримання  кваліфікованої профорієнтаційної допомоги і запросили дітей до центру зайнятості для тестування з питань побудови кар’єри. Літні канікули для старшокласників були періодом розваг та відпочинку перед новим навчальним роком, а зараз настав час для самоідентифікації і професійного самовизначення, в якому допоможе служба зайнятості.

Вітаємо школярів з Днем знань, бажаємо цікавого навчання та чекаємо наступної зустрічі із старшокласниками!