В Урзуфі відкрили меморіальну дошку Кудрявцеву Олексію Миколайовичу

Дата: 02.09.2019 14:09

Сьогодні в Урзуфі на святі першого дзвоника відкрили меморіальну дошку Кудрявцеву Олексію Миколайовичу, який перебував на службі у батальйоні патрульної служби міліції особливого призначення «Артемівськ».

Олексія Миколайовича указом Президента України № 42/2018 від 26 лютого 2018 року «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкового виконання військового обов'язку» - нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Право відкрити дошку надали батьку героя Миколаю Кудрявцеву, заступнику голови Мангушськой райдержадміністрації Галині Мурзі та голові громадської організації учасників АТО у Мангушському районі Василю Єнакієву.
На заході пам'ять всіх загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання.