Свято першого дзвоника у Мангушському районі

Дата: 02.09.2019 14:06

Сьогодні свято батьків, вчителів і тисяч інших школярів, які дружно відзначають початок нового навчального року. Знову вулиці сіл розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

02 вересня в усіх школах Мангушського району вже пролунали перші дзвоники. В.о голови райдержадміністрації Володимир Дорогань привітав школярів Бердянської загальноосвітньої школи з початком нового навчального року. Побажав їм підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Заступник голови райдержадміністрації Галина Мурза відвідала Урзуфську загальноосвітню школу, де звернулась з вітальним словом до всіх присутніх. З нагоди дня знань побажала педагогам, учням та їх батькам успішного навчального року, нових звершень, здійснення сміливих задумів та яскравих відкриттів.

Щиро вітаємо усіх з першим дзвоником! Бажаємо щоб кожен крок через тернії до зірок приносив задоволення, досягнення поставлених цілей, низку успіхів і перемог.