З 1 жовтня 2019 року будуть діяти нові реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, які відповідатимуть вимогам стандарту IBAN

Дата: 02.09.2019 14:04

Волновасько-Мангушське управління Головного управління ДПС у Донецькій області інформує, що Державною Казначейською службою України на виконання пункту 3 Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162

«Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні» здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснено Казначейством з 01 жовтня 2019 року. Відповідно, з 01 жовтня 2019 року будуть змінені реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.
З інформацією про рахунки можна буде ознайомитись на субсайтах Територіальних органів ДПС у рубриці «Бюджетні рахунки».