Донецька область, Першотравневий район

Герої не вмирають. Вони продовжують жити у нашій пам’яті і серцях.

Дата: 30.08.2019 15:37

Сьогодні зі слізьми на очах ми згадуємо захисників, які пішли у вічність. 31 серпня 2014 року загинули військовослужбовці 703-го інженерного полку міста Самбір та 23-го Запоріжського батальйону.

Вшанувати пам'ять загиблих українських військових на території Мангушського району зібралися кілька сотень людей в с. Шевченко: керівники району, родичі бійців, побратими та небайдужі містяни.

Під час заходу зі словами смуту і жалю до всіх присутніх звернулися: в.о голови Мангушської райдержадміністрації Дорогань Володимир Ілліч, заступник голови Мангушської районної ради Олефір Світлана Валентинівна та заступник військового комісара Першотравневого районного військового комісаріату, підполковник Мазур Василь Данилович,офіцер-психолог 3 ОПОЗ, лейтенант Щудлак Наталія.

Мешканці району принесли квіти, запалили лампадки. Протоієрей, Настоятель Агробазівського Храму Отець Олексій відслужив поминальну панахиду за загиблими армійцями.