Мангушський район, Донецька область

Проведення Координаційної ради у справах дітей

Переглядів: 216

28 серпня 2019  відбулось чергове засідання Координаційної ради у справах дітей Мангушської райдержадміністрації. Засідання проводила голова Координаційної ради, заступник голови Мангушської райдержадміністрації – Мурза Галина Вікторівна.

На порядку денному постали важливі питання:

• Про проведення рейду «Урок» на території Мангушського району.

• Про попередження насильства над дітьми за І півріччя 2019 року.

• Про стан профілактичної роботи з дітьми, направленої на попередження злочинності, правопорушень, інших негативних проявів серед дітей.

З зазначених питань присутні заслухали змістовні доповіді  начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Головні І.А., директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Чіпчевої А.О.,  старшого інспектора ювенальної превенції сектора превенції Мангушського ВП Центрального ВП ГУНП в Донецькій області Тітішова О.А.

Після активного обговорення були прийняті відповідні рішення з урахуванням актуальних на сьогодні проблем у частині зайнятості дітей, організації їх навчання та дозвілля, соціального захисту. Окремо було наголошено на необхідності  профілактичної роботи серед дитячого населення.

Служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації.