У Краматорську вшанували пам’ять героя Небесної Сотні

Дата: 27.08.2019 08:07

Під час святкування Дня Державного Прапору України у Краматорську відбулось вшанування пам’яті героя Небесної Сотні Івана Пантелєєва.

Іван народився та виріс у Краматорську. Він грав на різних музикальних інструментах, був лідером гурту «Небо Мінуса», писав вірші та музику. Активістом Євромайдану став 10 грудня 2013 року через те, що не міг змиритись з побиттям людей та хотів захищати невинних. 20 лютого 2014 року  власноруч виніс з-під вогню снайперів декілька десятків поранених та загиблих людей, але сам отримав сім смертельних поранень, у тому числі у серце та голову. Побратими знали його лише за ім’ям та псевдо, але друзі допомогли опізнати його та повідомили родині. Похований Іван у селі Дмитрівка біля Краматорська.

Вшановуючи пам’ять героя, мати Івана Людмила Іванівна, директор департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА Ігор Бойко та Любов Ярмош, директорка школи, у якій навчався Іван, поклали квіти до пам’ятника Герою.