Мангушський район, Донецька область

У Мангушському районі відзначили День Державного Прапору та День Незалежності України

Переглядів: 75

День Державного Прапора та День Незалежності є основними державними національними святами України, адже прапор є невід’ємним символом будь-якої країни, а щодо незалежності – то український народ віками йшов до неї у своєму святому прагненні жити в вільній, незалежній країні.

Сьогодні, напередодні Дня Незалежності України, під час відзначення Дня Державного Прапора України, пройшли урочистості з нагоди головних державних свят країни, які відбулися в Мангушському районному Будинку культури. Також, в фойє РБК відбулася унікальна виставка експозицій майстринь Мангушського району.

Під час святкового заходу з вітальним словом до всіх присутніх звернулися в.о. голови райдержадміністрації Дорогань Володимир Ілліч та голова районної ради Топузов Володимир Георгійович.

Програма великого районного свята була цікавою та різноманітною: свої вітання глядачам дарували найкращі артисти Мангушського району.

Традиційно, в цей день відбулося нагородження переможців районного конкурсу «Гордість району» у 2019 році заохочувальними призами та дипломами Мангушської районної державної адміністрації та Мангушської районної ради:

1. В номінації «За досягнення в галузі сільськогосподарського виробництва»:
Трояна Миколу Павловича – керівника фермерського господарства «Троян-Агро».

2. В номінації «Працівник державної установи (організації)»:
Туру Наталю Миколаївну – заступника начальника управління –
начальника відділу з питань звернень громадян та контрольної роботи управління соціального захисту населення Мангушської районної державної адміністрації.

3. В номінації «За досягнення у сфері малого та середнього бізнесу»:
Трофімова Андрія Михайловича – керівника ТОВ «ТВП «Південний торговельний Альянс».

4. В номінації «За активну діяльність в органах місцевого самоврядування»:
Попова Івана Юрійовича – Урзуфського сільського голову.

5. В номінації «За досягнення в галузі освіти»:
Бутіну Аллу Віталіївну – завідувача районним методичним кабінетом відділу освіти Мангушської районної державної адміністрації.

6. В номінації «За досягнення в галузі охорони здоров’я»:
Бутіну Людмилу Іванівну – лікаря-акушер-гінеколога поліклінічного відділення Мангушської центральної районної лікарні, доцента кафедри акушерства і гінекології Донецького національного університету МОЗ України, доктора медичних наук.

7. В номінації «За досягнення в галузі культури»:
Чеміс Катерину Павлівну – завідуючу теоретичним відділом Мангушської школи мистецтв.

8. В номінації «За досягнення в спорті»:
Манжулу Михайла Володимировича – вчителя фізичної культури Мангушської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

9. В номінації «Лідер молодіжного руху»:
Тодурову-Каплан Інну Володимирівну – відповідального секретаря газети «Сельская новь».

10. В номінації «Активіст ветеранського руху»:
Чернікову Любов Якимівну – голову громадської організації ветеранів
війни та праці Мангушського району.

11. В номінації «За досягнення в укріпленні законності та правопорядку»:
Венія Федора Павловича – старшого оперуповноваженого Мангушського відділення поліції Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області, майора поліції.

12. В номінації «За високу культуру обслуговування у сфері послуг»:
Вороніну Зінаїду Іванівну – заступника завідуючої відділенням соціальної
допомоги вдома, територіального центру соціального обслуговування Мангушського району.

13. В номінації «Громадський діяч»:
Бєлову Прасковію Антонівну - голову Мангушської селищної ветеранської організації.

14. В номінації «Відродження духовності»:
Отця Віталія – протоієрея, настоятеля храму «Святителя Іоанна Златоуста» парафії Донецької єпархії Української православної церкви
смт. Ялта.

15. В номінації «Меценат року»:
Демиденко Леоніда Васильовича – директор ТОВ-АФ «Надія», депутата Мангушської районної ради VII скликання.
16. В номінації «Багатодітна родина»:
Бондаренко Олексія Вікторовича та Бондаренко Людмилу Сергіївну.