Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 21.08.2019 11:34

Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

20 серпня 2019 року під головуванням заступника голови Мангушської райдержадміністрації Мурзи Г.В. відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалися питання про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно малолітньої дитини на виконання ухвали суду, 2 заяви про визначення способу участі батьків у вихованні дітей, надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройного конфлікту.

У роботі комісії взяли участь члени комісії, а саме: керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування, представники Мангушського відділення поліції Центрального відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області, головний лікар ЦПМСД, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.