Мангушський район, Донецька область

Актуальні питання обговорені на засіданні колегії райдержадміністрації від 21.08.2019

Переглядів: 42

21 серпня 2019 року в.о. голови райдержадміністрації Володимир Дорогань провів засідання колегії райдержадміністрації  за участю голови районної ради Володимира Топузова, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району.

На розгляд засідання  колегії райдержадміністрації були винесені  наступні питання:

1. Про хід виконання у І півріччі поточного року Програми економічно і соціального розвитку Мангушського району на 2019 рік .

2. Про стан підготовки закладів загальної середньої освіти до роботи у новому навчальному році.

3. Про хід виконання Плану заходів затверджений на 2019 рік зі створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями в Донецькій   «Безбарєрна  Донеччина».

Під час засідання колегії  були озвучені проблемні питання щодо закупівлі транспортного засобу для збору сміття та придбання евроконтейнерів організаціями та установами району.

Після розгляду та обговорення зазначених питань були прийняті відповідні рішення. Усі проблемні питання взяті на контроль та надані відповідні протокольні доручення.