Мангушський район, Донецька область

«Крізь плин століть і гомін сьогодення»

Переглядів: 400

20 серпня з нагоди святкування 28 річниці проголошення Незалежності України. В приміщенні Мангушської районної центральної бібліотеки спільно з Мангушським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області для суб’єктів пробації, які перебувають на обліку сектору, було проведено історичну годину «Крізь плин століть і гомін сьогодення».

Під час заходу бібліотекар Раїса Ахбаш ознайомила присутніх з історією становлення української символіки та Державного Прапора, сторінками історії та визначними подіями Незалежності України, а також нагадала, що наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, мудрими і таланливими людьми. Незалежність держави – свято пам’яті про предків, що творили націю і боролися за державність, це велика подія, яка дала народові можливість самому вирішувати свою долю, а розвиток і процвітання України залежить від єдності, взаємоповаги та високої громадської позиції. Для суб’єктів пробації була представлена виставка-натхнення «Свята моя земля, велична Україна».

Метою цього заходу було виховання у суб’єктів пробації патріотичних почуттів до своєї країни, державних символів: прапора, герба та гімну, заохочення багатої та славної історії нашого народу.

Мангушський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області