Засідання робочої групи

Дата: 16.08.2019 10:27

16 серпня 2019 року в.о голови Мангушської райдержадміністрації Дорогань В.І. провів засідання робочої групи по контролю за ходом підготовки об’єктів житлово – комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо – зимовий період 2019-2020 років. На засідання робочої групи були запрошені керівники комунальних підприємств, бюджетних установ.

Станом на 15 серпня 2019 року готовність підприємств  житлово – комунального господарства до роботи в осінньо – зимовий період складає 70% згідно планових показників. На засіданні районної робочої групи розглядалось питання продовження робот по ремонту  котелень, шкіл , амбулаторій  до роботи в осінньо – зимовий період, також продовження ремонту доріг, закупівля посипкового матеріалу, обрізка дерев на лінії електропередач. З даних питань керівникам комунальних підприємств та соціальної сфери   надані протокольні доручення.