Суб’єкти пробації прийняли участь у соціально-правовому заході

Дата: 15.08.2019 10:09

14 серпня в приміщенні Мангушської державної виконавчої служби в Донецькій області було проведено соціально-правовий захід для суб’єктів пробації, які перебувають на обліку Мангушського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області щодо відшкодування витрат на залучення експерта при проведенні експертизи.

Під час заходу суб’єктам пробації начальником Ігорем Андрусенко було роз’яснено їх права, обов’язки та які наслідки можуть бути за не сплату на користь держави процесуальних витрат на залучення експерта.

Метою цього заходу було мотивувати суб’єктів пробації відшкодувати витрати на залучення експерта нам користь держави.

Мангушський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області