Донецька область, Першотравневий район

Служба у справах дітей інформує:

Дата: 14.08.2019 11:15

Сімейне виховання - найкраща форма виховання дитини, яку знає людство. Ніякі суспільні форми виховання не можуть зрівнятися з сім'єю. Тому завданням сімейного законодавства є захист права дитини на виховання в сім'ї. Звичайно мова йде про проживання дитини в сім'ї своїх батьків. У цій ситуації законодавство, як правило, виконує чисто охоронну функцію, захищаючи сім'ю від незаконних посягань ззовні і утримуючись від втручання в сімейне життя. Однак у випадку порушення прав дитини в сім'ї доводиться вдаватися до методів більш активного впливу на родину, аж до обмеження або позбавлення батьківських прав.

З метою виявлення порушень прав дітей, здійснення їх соціального та правового захисту, створення належних умов для повноцінного життя, їх фізичного і розумового розвитку, поліпшення існуючих та вишукання нових форм соціальної підтримки дітей, службою у справах дітей спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представником Бердянської сільської ради, представником Мангушського ВП Центрального ВП ГУНП в Донецькій області 13.08.2019 року був проведений рейд “Діти вулиці” на території Бердянської сільської ради.
Під час рейду були відвідані діти, які опинилися у складних життєвих обставинах. Всього відвідано 5 дітей цієї категорії. З батьками проведені профілактичні бесіди, роз’яснені статті закону щодо відповідальності батьків за виховання, навчання та утримання дітей в належних умовах. За результатами рейду були складені відповідні акти обстеження житлово-побутових умов дітей та 1 протокол про притягнення матері до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.